Jak zabalit peníze jako dárek

Chcete – li někomu darovat peníze, je vhodné tento dárek originálně zabalit. Jak zabalit peníze jako dárek? Peníze se dají opravdu zabalit originálně. Někdy se stane, že nám dojdou nápady na dárky a nevíme co darovat svým blízkým k různým příležitostem. Nejčastěji váháme, co darovat našim blízkým na Vánoce či narozeniny.

Pak nás napadne, že vhodným dárkem by mohli být peníze. O peníze si může říct i sám obdarovávaný, který si za ně pak koupí co potřebuje.

Darováním peněz lze také předcházet situacím, kdy se nám doma sejdou dva stejné dárky, nebo pořídíme nevhodný dárek. Nejčastěji se k darování peněz využívá poštovní obálka. Jedná se o klasickou metodu darování peněz. Na obálce je většinou uvedené jen jméno obdarovaného.

Dnes existuje množství dobrých nápadů, jak zabalit peníze jako dárek. Proč neustále využívat jen staré dobré klasické obálkové metody. Chceme-li udělat blízkým radost, darujme jim peníze zabalené jako dárek. Využít k tomu lze spoustu nápadů. Ženy zdatné v ručních pracích mohou vytvořit tzv. origami. V origami budou schované peníze pro obdarovaného.

Jak darovat peníze zabalené jako dárek – užitečné tipy

1. Kytice z peněz

Kytici si můžete vyrobit sami, nebo Vám ji vyrobí v květinářství. Stačí si rozměnit bankovky na různé hodnoty. Vybrat květiny, vytvořit kytici a do ní pak zapíchat bankovky. Originální dárek je na světě.

2. Peníze v keramickém prasátku

Obnos, který chcete darovat, si rozměňte na drobné mince (koruny, pěti koruny, deseti koruny, padesáti koruny). Tyto drobné mince potom vložte do keramického prasátka.

3. Drak s penězi

Darovávaný obnos si rozměníme na bankovky různých hodnot. Tyto bankovky poté uprostřed převažte provázkem, vytvoříte z nich tak malé motýlky. Malé motýlky z peněz k sobě svažte provázkem a v papírnictví si kupte draka. Svázané bankovky připevněte drakovi, jako ocas. Draka pečlivě zabalte a předejte.

4. Fotoalbum s penězi

Kupte menší fotoalbum. Do tohoto fotoalba vložte místo fotek peníze. Dárek zabalte a předejte.

5. Skořápky z ořechů s penězi

Sežeňte si tři větší skořápky od ořechů. Ty natřete zlatou barvou. Do každé skořápky dejte peníze, zabalte je do celofánu a přiložte přání. Dárek je nachystaný k předání.

6. Ratanová truhlička s penězi

V obchodě kupte malou ratanovou truhličku, do ní nasypte čokoládové mince a mezi tyto mince vložte zapečetěnou průhlednou zkumavku s penězi.

7. Peněženka plná peněz

Jednoduchý způsob, jak zabalit peníze jako dárek. Kupte peněženku. Do ní vložte bankovky různých hodnot a předejte obdarovávanému.

8. Klipart obraz s penězi

Klipart obraz se sklem zakoupíte v hobby obchodě. Tento obraz se skládá ze skla, podkladové desky a kovových úchytek. Sundejte sklo, na podkladovou desku naaranžujte bankovky různé hodnoty, přikryjte sklem a přichyťte kovovými úchytkami. Dárek je hotový.

 

Náš tip: Děti peníze neocení, nejvděčnějším dárkem pro děti jsou lehká dětská kola, usnadní jim výuku jízdy na kole a pod stromečkem bude obrovský dáreček.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *