Proč balit zboží do plechovek s potiskem?

Každému obchodníkovi je jistě velmi dobře známo, že je kriticky důležité zaujmout pozornost svých zákazníků a přesvědčit je, že si kupují něco výjimečného. Tento dojem dokážou u vašich produktů vytvořit plechové dózy s potiskem, které i zcela běžný produkt dokážou proměnit v luxusní dárek.

Kde sehnat kvalitní plechové dózy?

Jedním z největších dodavatelů tohoto sortimentu v Česku je firma Bluearrow.cz, která nabízí tisk na kvalitní plechovky značky Eurotin, vyrobené z pevného ocelového plechu o síle 0,23 mm. Tvarů, které může vaše plechovka mít je prakticky nekonečné množství. K dispozici je více než 2000 tvarů základny, přičemž výška plechovky může být zcela libovolná. Pokud byste si však ani z těchto tvarů nevybrali, je možné vytvořit na zakázku tvar zcela originální, přičemž limitem je pouze vaše fantazie.

Potisk plechovek je zajištěn plnobarevným offsetovým tiskem, který zajistí dokonalé barevné podání a trvanlivost barev. Pokud hledáte něco zvláštního, mohou být plechovky potištěny i speciálním UV lakem, který v UV záření nádherně světélkuje. Na výběr máte také velké množství uzávěrů, od plechových, přes plastové, vybavené pantem a podobně. Plechovky se hodí k balení nejrůznějších typů zboží, od alkoholu, oblečení až po potraviny. Vnitřní část plechovek je pokovena speciální vrstvou, která zajišťuje zdravotní nezávadnost.

Vyzkoušejte i papírové tubusy

Podobně luxusní vzhled jako plechové dózy dokáží zajistit vašim produktům i papírové tubusy Praha. Jsou pevné, biologicky odbouratelné a zevnitř jsou opatřeny vrstvou, která zajišťuje jejich zdravotní nezávadnost. Papírové tubusy jsou vyrobeny z lisovaného papíru a opatřeny kvalitním barevným tiskem a lakováním, které z nich udělají nádherný produkt, který přitáhne zájem každého zákazníka.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *