Luxusní domek do každé zahrady

Člověk nevydrží dlouho zavřený doma. Majitelé rodinných domů si mohou vyjít na zahradu, ale i vlastníci bytů často mají nějaký kus půdy, kde si pěstují pár kytek, zeleninu pro vlastní spotřebu a kde mohou trávit volné chvíle. Žádná zahrada se však neobejde bez přístřešku.

Proč je potřeba zastřešení?

Nikdy nevíte, kdy vás zastihne přeháňka, a moknout na zahradě, kde nemáte žádný přístřešek, není nic příjemného. Kromě toho je potřeba někam schovávat nářadí a jiné pomůcky. Přece je nebudete pořád přenášet z domu.

Jaké jsou možnosti?

Máte-li zahradu u vlastního domu, samozřejmě si můžete vyhradit místo ve sklepě a tam ukládat veškeré zahradní náčiní. Spousta lidí si přesto raději postaví domeček, aby si nenosili špinavé pomůcky domů.

Jestliže na zahradě nemáte vůbec žádný přístřešek, nabízí se v podstatě dvě varianty. Buď si drobnou stavbu postavíte, nebo si pořídíte již hotový domek. Druhá volba je pochopitelně rychlejší a často i levnější.

Domek jako luxusní překvapení

Zahradní domek určitě udělá radost celé rodině. Nejlepší bude se doma poradit, co by se vám hodilo. Pokud jej chcete koupit jako překvapení, sáhněte po klasické dřevěné stavbě – příkladem jsou zahradní domky EKO-LINE z kvalitního smrkového dřeva. Nátěrem pak snadno zařídíte jinou barvu, která bude ladit s domem či zahradou.

Jestli se vám řada EKO-LINE zdá příliš obyčejná, třeba se vám více zalíbí luxusní zahradní domky. To už se bavíme o variantách, které se velikostí rovnají třeba menšímu bytu. Na odkládání nářadí by jich byla škoda, daleko víc se hodí pro příjemný odpočinek nebo kryté posezení s přáteli.

Překrásné luxusní domky vyrábí například estonská firma Palmako, jejíž výrobky bez potíží seženete i u nás. K dispozici je tolik variant, že si ani nebudete umět vybrat. Spolehlivý prodejce vám je doručí až domů, sestavení určitě zvládnete. Návod je přiložený a vystačíte si s běžným hobby nářadím.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *