Umíte zabalit peníze, jako dárek

Rádi byste darovali místo hmotného dárku peníze, protože víte, že tím rozhodně nic nezkazíte a nekoupíte věc, která by se obdarovanému nehodila, nebo mu neudělala radost? Peníze jsou dobrým nápadem, pokud nevíme, co koupit. Co však nevypadá nejlépe, pokud peníze položíte na stůl, nebo je dokonce předáte srolované do ruličky.

Jak zabalit peníze jako dárek? Možností je mnoho. Můžete to být nápadité, vtipné, napínavé…Fantazii se meze nekladou. Pokud dáváte peníze ženě, můžete peníze nechat přidělat do květiny, nebo se o to můžete pokus sami.

Vtipné je, pokud peníze zavěsíte na vánoční stromek mezi ozdoby a necháte obdarovaného hledat a peníze postupně sundavat, jen pozor, abyste nějaké peníze nepřehlédli. To by se vám pak dárek nemusel vůbec vyplatit.

Způsobů, jak zabalit peníze jako dárek, je mnoho. Můžete například použít krabičku od něčeho, z čeho obdarovaný nebude mít z počátku vůbec radost, ale po rozbalení dárku, bude mile překvapen. Zjistěte o jakou věc obdarovaný stojí nejméně a do takové krabičky mu zabalte vámi darované peníze.

Peníze také lze schovat do krabičky od bonboniéry, do krabičky od cigaret, do krabičky od psích pamlsků… možností jak zabalit peníze jako dárek je opravdu velké množství a jde také především o to, koho tím chcete obdarovat. Jen pozor, aby krabičku obdarovaný nevyhodil i s penězi, aby ji otevřel a někomu nevěnoval (např. v případě monboniery či nechtěného dárku).

Dohlédněte na to, aby si dárek řádně rozbalil. Dobrý, a také velice vtipný nápad je, dát peníze do krabičky od kapesníků, kde můžete nechat bankovku vykukovat stejně tak, jako vykukují kapesníčky, když si je potřebujeme vytáhnout.

Z dárku, který dáváme v hotovosti, může být ve finále velmi vtipný dárek, který navíc opravdu potěší. Penězi totiž není nikdy co zkazit, maximálně můžete zklamat v tom, že darovaná částka nebude tak vysoká, jako by si druhá strana představovala

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *