Silikon nebo TPE – který materiál zvolit pro vaši Sex Doll?

Pokud uvažujete o koupi realistické panny známé pod názvem Sex Doll, pravděpodobně víte, že většina z nich je vyrobena buď ze silikonu nebo z TPE. To, co možná nevíte, je, co to přesně znamená. Silikon a TPE jsou dva typy materiálů, z nichž se vyrábí většina realistických Sex Dolls. Pokud se chystáte ke koupi své první kvalitní realistické panny, pravděpodobně váháte, který z nich zvolit. Níže najdete některé informace o obou těchto materiálech, které vám pomohou v rozhodnutí, který lépe vyhovuje vašim potřebám.

Realistické panny ze silikonu

Se silikonem má alespoň nějaké zkušenosti většina lidí. Pravděpodobně máte v kuchyňské zásuvce silikonovou stěrku, nebo silikonovou formu na pečení. Ze silikonu se také vyrábějí prsní implantáty. Silikon je trvanlivý a odolný vůči teplu. Také se snadno čistí. Můžete použít vlhký hadr k jeho otření a dokonce bez poškození zvládne i vystavení vroucí vodě. Kvalitní silikonové panny jsou trvanlivé a vydrží vám hodně dlouho.

Realistické panny z TPE

TPE znamená termoplastický elastomer. Jde o materiál, který věrně napodobuje lidskou kůži. TPE je měkčí než silikon a je také porézní. To znamená, že může nasáknout vodu. Tento fakt může být problematický, jelikož to znamená, že realistické panny z TPE musí být pečlivě vyčištěny a po umytí důkladně vysušeny, aby vlivem vlhkosti nedocházelo k tvorbě plísní nebo skvrn. TPE je také citlivý na vyšší teploty, které jej mohou poškodit a způsobit jeho trvalou deformaci.

TPE však jednoznačně vyhrává, pokud jde o realismus. Realistické panny z TPE vzbuzují při doteku pocit, jako byste se dotýkali skutečné živé ženy.

Oba typy realistických panen nabízí e-shop topsexdolls.cz, který je certifikovaným prodejcem tohoto sortimentu. Nabízejí také veškeré doplňky, které k údržbě silikonu a TPE budete potřebovat.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *