Modely aut jako skvělý dárek pro muže: Máme pro vás 3 tipy

Už se zase blíží nějaké výročí a vy nevíte, co vašemu partnerovi, známému nebo kamarádovi dát? Pak se rozhodně rychle informujte na jeho zájmy! Pokud mezi ně patří auta, není co řešit! Ne, rozhodně nemusíte vyluxovat vlastní konto a zakoupit nějaký skutečný vůz! Mnohdy bohatě postačí hezký model. Pokud netušíte, jaké se dnes na trhu nacházejí, vůbec to nevadí. V následujících řádcích vám dáme celkem 3 tipy na modely, jež dokážou stoprocentně zaujmout jak muže, tak i ty nejmenší.

Návrat do dob minulých s Trabantem 601

Kdo by si nepamatoval na tradiční bakelitová auta z Německa! Asi každý člověk. Tedy mimo těch nejmenších. Přesto i těm uděláte radost, když si budou moct prohlédnout Trabanta 601. Vždyť právě on dokázal učarovat svými minimálními rozměry, a přesto kompaktním tvarem. Symbol tehdejší NDR se vyznačoval především bakelitovou karosérií. Duroplast tehdy patřil mezi známé a poměrně využívané materiály. K dispozici byl v několika barvách. Naším tipem je model světle modré barvy mající mimo jiné také na střeše ohrádku pro převoz věcí na dovolenou nebo kamkoli jinam.

Stylová Mazda RX-8 aluminium

Japonská automobilka Mazda se dokázala vytasit se spoustou krásných sportovních vozů. Důkazem budiž i sporťák RX-8 vyráběný v letech 2003-2011. Poháněl ho tradiční Wankelův motor. Od roku 2010 jej pak vystřídal 13B-MSP Renesis. Typické jsou pro tuto Mazdu zmenšené zadní dveře otevírající se tolik charakteristickým suicide stylem. Díky nim je přístup na zadní sedadla doslova komfortní.

Červená Alfa Romeo 159

A co třeba taková italská značka Alfa Romeo? Ta se svým modelem Alfa Romeo 159 zcela jistě zabodovala. Sportwagon, jak je tento vůz také označován, se stal nástupcem Alfy Romeo 156. Zmiňovaný vůz se dodával i ve verzi s pohonem všech čtyř kol.

Rádi byste některé modely aut zakoupili? Podívejte se na macmodel.cz a jistě si vyberete.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *