Kvalitní obuv pro vaše zdraví

 

Myslíte si, že pojmy zdravotní obuv a zajímavý design se vzájemně vylučují? Nemusí to tak být vždy. V současné době je možné si na trhu pořídit obuv, která splňuje veškeré zdravotní požadavky a zároveň nepostrádá eleganci. Přidanými hodnotami jsou maximální komfort a kvalitní zpracování na špičkové úrovni.

Značka Santé

Jedním z předních dodavatelů zdravotní obuvi je Santé. Jedná se o tradičního českého výrobce s dlouholetými zkušenostmi. O spolehlivosti a důvěryhodnosti této značky svědčí certifikace Českou obuvnickou a kožedělnou asociací. Dále jsou to řady spokojených zákazníků, kteří nedají na ortopedickou obuv Santé dopustit.

Boty pro celou rodinu

Na vhodný střih obuvi, který předchází poškození nohou, je třeba dbát již od nejútlejšího věku. Vždyť nevhodně zvolené obutí, jež vychází pouze z módních trendů, může vést k potížím s klouby, nožní klenbou, dokonce i se zády. Zdravotní obuv Santé se specializuje na obutí celé rodiny a na jakékoliv roční období. Tato vysoce kvalitní ortopedická obuv snižuje riziko vzniku vady nohou, neboť umožňuje pohodlný a zdravý pohyb. Je totiž vyrobena z precizně zpracovaných materiálů, které se noze jednoduše přizpůsobí a nezpůsobí otlaky, či dokonce deformaci.

Profesionální obuv

V sortimentu značky Santé naleznete již zmiňované dětské boty – pantofle, sandále, kotníkové nebo polobotky. Dále pak dámské a pánské boty domácí i vycházkové. Santé zdravotní obuv ovšem svou nabídku doplňuje také o obuv profesionální. Ta je velmi žádaná zejména v oborech, kdy musíte stát celý den na nohou. Jedná se například o zdravotní sestry, lékaře, prodavačky a recepční. U bot Santé je možné zvýšit komfort využitím masážní nebo anatomicky tvarované stélky, nastavitelným zapínáním, protiskluzovou podešví a perforovanou kůží. V obuvi Santé vás již nohy bolet nebudou.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *