Jaký dárek pro muže

Chcete obdarovat muže dárkem, ale přemýšlíte jakým? Může to být dárek praktický, ale i takový, který bude naprosto originální. Samozřejmě záleží velmi na konkrétním muži. Důležité je jaké má koníčky, co ho baví a čím se zabývá ve volném čase. Nápady na dárky jsou však velmi různé.

Pokud chcete muži pořídit praktickou věc, pak zjistěte, co mu chybí a co by jistě využil. Neustále si někde půjčuje vrtačku, protože nemá vlastní? Pak je vrtačka dobrý nápad. Nekupujte ji však sama, ale poraďte se o kvalitě s jiným mužem. V tomto případě my ženy asi jen stěží budeme vědět, jaký typ vrtačky je dobrý a který tedy muži pořídit.

Pokud máte například doma muže golfistu, pořiďte mu něco kvalitního do jeho výbavy. To samé platí o jiném koníčku. Víte jaký koníček muž má, tak mu pořiďte dárek s jeho koníčkem spojený. Opět se poraďte s někým, kdo tomu rozumí, pokud sama nevíte. Ke všem dárkům si berte účtenky a domluvte se v obchodě, zda v případě nevhodnosti můžete přijít věc vyměnit za jinou.

Už nevíte, co vymyslet, máte pocit, že muž, kterého chcete obdarovat snad vše co potřebuje doma má? Chcete darovat něco netradičního a originálního? Pak darujte zážitkový dárek, nebo dárek adrenalinový. Je to velice zajímavé a jistě tím uděláte velkou radost. Pozor však, pokud má muž fobii z letadla, rozhodně ho neobdarujte vyhlídkovým letem a podobně.

Má-li muž pro kterého vymýšlíte dárek smysl pro humor. Můžete mu darovat i vtipný dárek. Ve vašem městě je jistě obchod s vtipnými věcmi a pokud ne, zkuste internet. Ten je vtipných dárků plný a jistě vyberete něco, u čeho se všichni pobaví.

Nápadů na dárky je spousta, pokud chcete obdarovat svého blízkého, musíte o něm vědět co nejvíce. Pak není těžké vybrat zajímavý dárek, který potěší. Osobně nejsem zastáncem kupování hodinek, nebo parfémů, protože tyto věci, by si měl každý vybrat podle svého vkusu a podle toho jak se mu věci líbí, či voní.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *