Jaký dárek pro muže

Chcete obdarovat muže dárkem, ale přemýšlíte jakým? Může to být dárek praktický, ale i takový, který bude naprosto originální. Samozřejmě záleží velmi na konkrétním muži. Důležité je jaké má koníčky, co ho baví a čím se zabývá ve volném čase. Nápady na dárky jsou však velmi různé.

Pokud chcete muži pořídit praktickou věc, pak zjistěte, co mu chybí a co by jistě využil. Neustále si někde půjčuje vrtačku, protože nemá vlastní? Pak je vrtačka dobrý nápad. Nekupujte ji však sama, ale poraďte se o kvalitě s jiným mužem. V tomto případě my ženy asi jen stěží budeme vědět, jaký typ vrtačky je dobrý a který tedy muži pořídit.

Pokud máte například doma muže golfistu, pořiďte mu něco kvalitního do jeho výbavy, stejně tak rybáři pořiďte rybářské potřeby. To samé platí o jiném koníčku. Víte jaký koníček muž má, tak mu pořiďte dárek s jeho koníčkem spojený. Opět se poraďte s někým, kdo tomu rozumí, pokud sama nevíte. Ke všem dárkům si berte účtenky a domluvte se v obchodě, zda v případě nevhodnosti můžete přijít věc vyměnit za jinou. Muži, který se rád obléká stylově se bude hodit třeba dřevěný motýlek. Ty jsou letos velmi oblíbené.

Už nevíte, co vymyslet, máte pocit, že muž, kterého chcete obdarovat snad vše co potřebuje doma má? Chcete darovat něco netradičního a originálního? Pak darujte zážitkový dárek, nebo dárek adrenalinový. Je to velice zajímavé a jistě tím uděláte velkou radost. Pozor však, pokud má muž fobii z letadla, rozhodně ho neobdarujte vyhlídkovým letem a podobně.

Má-li muž pro kterého vymýšlíte dárek smysl pro humor. Můžete mu darovat i vtipný dárek. Ve vašem městě je jistě obchod s vtipnými věcmi a pokud ne, zkuste internet. Ten je vtipných dárků plný a jistě vyberete něco, u čeho se všichni pobaví.

Nápadů na dárky je spousta, pokud chcete obdarovat svého blízkého, musíte o něm vědět co nejvíce. Pak není těžké vybrat zajímavý dárek, který potěší. Osobně nejsem zastáncem kupování hodinek, nebo parfémů, protože tyto věci, by si měl každý vybrat podle svého vkusu a podle toho jak se mu věci líbí, či voní.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *