Buďte originální s dárkem pro čerstvě narozené miminko

Dupačky, capáčky, bryndáčky, dětská hygiena, dudlíky i hračky, to jsou obvyklé dárky, jimiž obdarováváme šťastné rodiče, kteří oslavují narození vytouženého potomka. Pokud budete chtít být originální, podarujte novopečeného tatínka s maminkou – motoristy samolepkou na auto se jménem dítěte. Bezpečnostní, a přitom hravý nápad bude určitě kvitován a okamžitě využíván.

Bezpečnost silničního provozu zvyšují samolepky „Dítě v autě“

Samolepky na auto se jménem dítěte nejsou pouhými infantilními nálepkami, které si ostatní motoristé, již ještě nemají děti, prohlížejí s úsměvem, někdy s úšklebkem, každopádně pokaždé svoji jízdu v autě vždy přizpůsobí dané informaci. Bezpečnostní nálepky jsou dostatečně viditelné pro jiné řidiče, kteří by se možná chovali bezohledněji do doby, než zbystří samolepky Dítě v autěa svoji jízdu zvolní.

Samolepky na auto s jedinečnými motivy

Samolepky na auto se vyrábějí v dvou stovkách jedinečných vyvedeních, a proto se málokdy stane, že se potkají dvě auta se stejnými nálepkami. Dané samolepky na auto se dají potisknout i konkrétními jmény nejmladších pasažérů. Ovšem jsou rodiče, kteří nechtějí dávat světu na odiv jména svých ratolestí, a ti si můžou zvolit označení bez jména.

Nálepky pro jedináčky, sourozence i dvojčata

Stejně tak pokud budete samolepky na auto pořizovat budoucím rodičům, kteří na příchod potomstva teprve čekají, a jméno je zatím tajemstvím, budou vděčni za praktický dárek bez konkrétních jmen. Na výběr jsou samolepky více rozměrů a ve čtyřiceti barevných vyvedeních, která jde umně zkombinovat s barvou auta tak, aby byly dobře viditelné a pro ostatní řidiče dostatečně varující. Nálepky jsou určeny pro rodiče jedináčků, sourozenců i dvojčat, a tak děti nemusejí být zklamané, že jejich sourozenec už na autě zvěčněn je a oni zatím ne.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *