Dokonalý dárek pro rybáře? Rybářské trička ze 100% bavlny

Darovat něco, co je praktické a zároveň krásné? I to je možné. Právě to nabízí rybářské trička ze 100% bavlny. Pohodlně se nosí a také dobře vypadají.

Dříve sloužilo rybaření jako základní zdroj obživy, tuto funkci ale dnes neplní. Tedy alespoň pro klasické rybáře. Dnes jde spíše o rekreační činnost, při které si můžete skvěle odpočinout. Pokud tímto způsobem rádi odpočíváte i vy, nebojte se to ukázat světu. Rybářské trička vše potřebné řeknou za vás.

Základem je bavlna

Tričko za pár korun je fajn. Ušetříte peníze, ale dlouho si ho neužijete. Stačí několik vyprání a máte z něj jen zbytečný kus hadru. V konečném součtu tedy za levné oblečení ze syntetických materiálů utratíte mnohem víc. Proč tedy rovnou nesáhnout po něčem, co je kvalitní a pohodlné na nošení? Vtipná rybářská trička tuto možnost nabízejí. Třeba toto tričko s kaprem nesmí chybět v šatníku žádného rybáře.

Pánské rybářské trička jsou vyrobeny ze 100 % z bavlny. To znamená, že s sebou přináší veškeré výhody, které tento materiál nabízí. Jde především o dokonalou prodyšnost. Tu ocení nejen alergici, ale také zdraví lidé. Vaše pokožka tak bude moct svobodně dýchat. Velkou výhodou bavlny je také její pevnost a snadná údržba.

U vody je potřeba se pořádně zahřát. Placatka určitě zahřeje, ale rybářská mikina zahřeje mnohem víc. Mikiny pro rybářevyužívají kombinovaný materiál – bavlnu s příměsí polyesteru. 20% přídavek v podobě polyesteru zajistí, že se oblečení nebude tak mačkat. Mezi další vlastnosti tohoto materiálu patří například nízká hmotnost a rychlost schnutí. Vybírat mužete mikinu s kaprem, pstruhem nebo štikou.

Rybářská trička s vlastním potiskem

Vybíráte-li tričko pro rybáře jako narozeninový dárek, pak vás určitě potěší možnost úpravy potisků. Motiv je ve většině případů pevně daný. Jako trefné označení tohoto koníčku použili tvůrci kapra, štiku a sumce. Motivy vytvářeli profesionální designéři, takže budou skvěle ladit nejen s tričkem, ale i nápisem. A ten si můžete přizpůsobit podle svých představ.

Nejedno tričko pro rybáře z nabídky eshopu Hobby triko umožňuje přidání vlastního jména. Tímto způsobem je možné vytvořit ideální dárek pro vaše blízké. Ať už budete obdarovávat muže nebo ženu, budete věnovat dárek, kterému jste sami věnovali úsilí. A to je na dárku to nejdůležitější.

Široká nabídka i pro děti

Rybaření není oblíbenou činností pouze pro dospělé. Zapojit se mohou i děti. To ostatně dokazuje nespočet akcí a soutěží, které pořádá nejen Rybářský svaz. Jestliže i vaše dítě patří do zástupu mladých rybářů, pak i pro vás máme skvělý dárek – dětské rybářské tričko.

To nabízí veškeré dobré vlastnosti, o nichž jsme se bavili v předchozích odstavcích. Základním stavebním kamenem je pohodlná bavlna a kvalitní potisk. K jeho vytištění se používají moderní technologie, takže se můžete těšit na prvotřídní kvalitu a výdrž. Dětské rybářské tričko se jménem můžete upravovat stejně jako ta pro dospělé.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *