Kupujte vtipné dárky a na oslavách vás budou zbožňovat

Ať už se chystáte gratulovat komukoli ze svých blízkých, pracovním kolegům, nebo dokonce šéfovi, odvažte se a oslavenci dejte nejen praktický, ale hlavně vtipný dárek. Prozradíme vám, jaké žertovné prezenty jsou aktuálně v kurzu.

Když má oslavenec trauma za svého věku

Dárky k padesátinám samy o sobě po jisté dávce fantazie i humoru volají. Proč? Většina lidí v padesáti má to lepší za sebou a samozřejmě to nejlepší před sebou. Prakticky si všechno koupí sami a při otázce, co by si přáli, jednoznačně odpoví, že zdraví. Nu dobrá, zdraví se těžko kupuje v dárkovém e-shopu. Tak co teď? Budeme-li hodně kreativní, dojde nám, že vlastně smích patří mezi doporučené ingredience pro zdravý a dlouhý život. Takže, chce-li dotyčný zdraví, pak není nic jednoduššího než ho na jeho narozeniny rozesmát. Mezi oblíbené žertovné dárky pro padesátníky patří různá vtipná přání nebo originální láhve s dobrým mokem. Absolutním hitem letos jsou však karikatury a praktická hůl pro důchodce. Díky karikatuře může oslavence zachytit alespoň zbytky svého mladí a zvěčnit je. Hůl pro důchodce opatřená zvonečkem, držátkem na pití a bačkorami je tak trochu dárkem pro vyrovnanější povahy, které svůj věk berou sportovně. Obecně se ale tento nápad setkává s velkým ohlasem.

Po čtyřicítce prý začíná život

Prožívá-li někdo ve vašem okolí aktuální trauma z blížící se čtyřicítky, pak mu jisto jistě spravíte náladu neotřelým dárkem. Dárky ke čtyřicetinám by měly hlásat jedno, to nejlepší tě teprve čeká. Děti pomalu odrůstají a oslavenec je stále při plné síle, takže to, co nestihl ve dvaceti, teď s rozumem a financemi může dohnat. Zkrátka a dobře si začne pořádně užívat. O tom by měla svědčit například trika s výstižným nápisem anebo velmi oblíbená kniha Co už nemusí řešit.

Pokud je ale oslavenec od přírody velmi hloubavý a při svých kulatinách se rád ryje v minulosti, zhodnocuje a dělá si retrospektivu toho, co dokázal a co mu uniklo, máme pro vás skvělý a jedinečný tip. Dopřejte mu jeho vlastní komiks, abyste mu hloubaní a vzpomínání usnadnili. Komiks si necháte vyrobit na zakázku, stačí zaslat pár fotografií a hlavní myšlenku. Tento dárek se setkává se skvělým ohlasem a lidé ho často darují i jako svatební dar.

Třicítka rovná se start

Když je někomu třicet, má vše před sebou a spoustu šancí si svůj život zařídit dle svých představ. Nejlepší způsob, jak čerstvému třicátníkovi otevřít oči a naplnit ho nadějí, je věnovat mu hvězdu, kterou si pojmenuje. Mít vlastní hvězdu a moct se k ní obrátit vždy, když si něco přejete, je dárek k nezaplacení. A věřte mi, že hvězda splní svůj účel bez zbytečného vysvětlování. Dárky k třicetinám oproti předchozím ročníkům by jinak měly spíš symbolizovat dospělost. Konečně má oslavenec dost rozumu na to, aby si život patřičně užil.

Všechny výše uvedené tipy na dárky jsou k dostání v oblíbeném e-shopu darkoviny.cz, díky rychlé expedici zde dárky nakoupíte i na poslední chvíli.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *