Vtipným tričkem zabodujete u každého

 

Znáte nějakého odpůrce triček s vtipnými obrázky či nápisy? Vtipná trička vylepší den nejen svému nositeli, ale také každému, kdo ho potká. Jde o ideální dárek pro bratra, sestru, rodiče, kamarády i vaši drahou polovičku. Stačí jen vybrat ten správný motiv.

Jestliže o vtipných tričkách jako vánočních dárcích uvažujete, bude každopádně nejlepší podívat se po nich na Geekshirts.cz. Za prvé tam mají široký výběr a skutečně vtipné a neokoukané motivy, za druhé zde nyní probíhají velmi zajímavé slevy.

Co třeba povzdychnutí nad spoilery na internetu?

Povedené motivy na Geekshirts stále přibývají. Z těch nejnovějších stojí za zmínku například tričko The internet is dark and full of spoilers. Tím potěšíte každého milovníka seriálů, zejména pak Game of Thrones. U tohoto seriálu totiž masově docházelo k tomu, že lidé záměrně vyzrazovali ostatním konec či důležité zápletky. A to pak máte pomalu chuť dotyčného člověka zavraždit. Věřte tomu nebo ne, ale něco podobného se v říjnu stalo na Antarktidě. Svářeč tam svým kolegům vyzrazoval konce knih a oni ho za to bodli do hrudníku kuchyňským nožem. Co kdybyste zkusili světu sdělovat, že spoilerovat je špatné, raději tričkem s trefným nápisem?

Skončit u jednoho trička se nevyplatí

Na Geekshirts.cz mají momentálně skvělou akci, že ke každému tričku dostanete další navíc zdarma. Pokud si koupíte jedno tričko, dají vám jedno zdarma, jestliže si jich vezmete pět, budete mít pět jako bonus bezplatně. Nabízí se tedy varianta tričky obdarovat rovnou několik lidí z vašeho okolí. Nebo můžete udělat krásnou sadu triček pro jediného člověka. Vyberte mu třeba motivy související s jeho oblíbeným seriálem, s počítači či s českými hláškami. Tohle všechno u Geekshirts najdete, a jelikož mají vše skladem, jsou schopní dodat balík vašich vánočních dárků do 2 dnů. S objednávkou však neváhejte, slevy nebudou trvat věčně, před Vánoci mívají navíc dopravci docela napilno, a tak by se balík mohl zpozdit jejich vinou.

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *