Tipy na dárky pro malé i dospělé

Lidé si dávají dárky a různé drobnosti v průběhu celého roku. Vybrat však tu správnou věc může být někdy pěkně tvrdý oříšek.

Berte ohled na věk dítěte

Děti dostávání dárků doslova milují. Vidět ty zářící oči plné očekávání a široký úsměv od ucha k uchu je pohlazení na duši. Ale pozor, tahle čistá radost může vyprchat ihned po rozbalení krabice. I když by se mohlo zdát, že potěšit dítě je snadné, není to až tak úplně pravda. Nad dárky je třeba přemýšlet vždycky. Je jedno, jestli má dítě pět let, nebo deset, dávat mu nesmyslné hlouposti je zbytečné.

Pokud úplně tápete a absolutně netušíte, čím můžete dítko obdarovat, zaměřte se na jeho oblíbené pohádky a seriály. Můžete zakoupit různé postavičky, hračky nebo běžné věci s motivem milovaného snímku. Nejlepší jsou dárky, které mají nějakou přidanou hodnotu. Hračky a hry, které pomáhají dítěti rozvíjet jeho myšlení, jsou skvělou volbou, a to hlavně pro ty nejmenší. Starší děti v pubertálním věku zase jistě potěší originální flash disk v provedení například granátu nebo smajlíku.

Já nic nepotřebuji, mám všechno

Velký boj sváděl každý, kdo se někdy pokoušel vybrat dárek pro muže. Nejčastěji totiž od nich můžete slyšet řeči o tom, jak už všechno mají, že vlastně žádný dárek ani nechtějí a podobně. Hloupost! Dárky chtějí všichni! Každopádně vtipným řešením situace, kdy tatínek/bratr/přítel tvrdí, že si nic nepřeje, je balení ničeho. Jedná se o prázdnou nádobu, která je nadepsaná velkými písmeny NIC. Drazí pánové si alespoň do příště rozmyslí, co mají svému okolí říct.
A jak potěšit ženu? Kromě klasiky v podobě šperků a drahé kosmetiky se vyplatí vsadit na originalitu. Má-li daná paní nebo slečna ráda humor, jistě jí udělá radost netradiční polštářek či vtipný hrnek. Pro milovnice sladkého je dobrou volbou také neobvyklá bonboniéra ve tvaru notebooku. Zahradnice zase ocení čtyřlístek, jenž si bude moct sama vypěstovat v květináči.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *