Jak vyřešit reklamní dárek? Nechte si připravit originální firemní víno!

Přijít se zajímavým firemním dárkem, který potěší obchodní partnery, zaměstnance i zákazníky, není nic jednoduchého. Možností totiž existuje celá řada, ale některé z nich jsou již poměrně okoukané, jako například propisky, tričky, tašky a podobně. Oproti tomu firemní víno působí luxusním dojmem a stane se opravdu jedinečným reklamním dárkem. Jak si takové víno objednat a jaké další výhody tento zajímavý firemní dárek přináší? To se dozvíte přímo v tomto článku.

Firemní víno s originálním nápisem

Výborné dárkové víno je zajímavou firemní pozorností, která rozhodně pozitivně překvapí. Při objednávání si můžete vybrat, jakou bude mít firemní víno etiketu. K dispozici je rovnou i možnost využít služeb grafika, který etiketu navrhne přesně pro vaši firmu. Aby výsledné luxusní víno působilo opravdu skvělým dojmem, můžete si nechat doplnit také visačku na vánoční přání a vše uzavřít do krásné dárkové krabice. Ta může být také opatřena vaším logem, aby bylo opravdu jasné, kdo daroval takový dárek.

Dárek, který překvapí obchodní partnery i zákazníky

Kvalitní firemní vína jsou vhodným dárkem nejenom pro obchodní partnery, ale potěší i zaměstnance a zákazníky. S takovým dárkem rozhodně uděláte lepší dojem v porovnání s obyčejnou propiskou, tričkem a podobnými blbostmi. Víno totiž využije snad naprosto každý. A pokud ho dotyčný nevypije, možná ho pošle dál někomu jinému jako dárek, což opět pomůže rozšířit povědomí o vaší značce mezi další lidi. Vsadit na reklamní víno se tak rozhodně vyplatí.

Objednání vlastního firemního vína je velmi jednoduché

A jak to udělat, když chcete nabízet firemní reklamní vína? Nemusíte si hned zakládat vinice, ale stačí si jednoduše objednat vína s vlastním potiskem a etiketou. K dispozici je nabídka od různých vinařů, takže si snadno zvolíte takovou odrůdu, která vám přijde nejvíce zajímavá. Potom již stačí promyslet etiketu a objednat správný počet kusů. Pro opravdu náročné jsou připraveny i celé dárkové sady a koše. Ty mohou být vhodné pro speciální obchodní partnery a ve chvílích, kdy se chcete jako firma opravdu vytáhnout. Pro kalkulaci vína či dárkové sady stačí odeslat nezávaznou poptávku.

Využijte možnost daňově uznatelného výdaje

Pokud budete dávat reklamní víno v hodnotě do 500 korun bez DPH, můžete posloužit jako daňově uznatelný výdaj, kdy máte nárok na odpočet DPH. A to je další úspora, díky které je dávání takových zajímavých dárků ještě o něco zajímavější. Luxusní víno přitom rozhodně potěší obchodního partnera, ale i zákazníka. Právě takový jedinečný dárek může být skvělým odlišením od konkurence a způsobem, jak ukázat, že se vám na lidech okolo vaší firmy opravdu záleží.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *