Když jsem se chtěl zbavit stresu, jeden z mnoha tantrických masážních pražských salonů byl díky své anonymitě jasnou volbou

K experimentování s tantrickými masážemi Praha poskytuje mnoho diskrétních příležitostí. Což jsem potřeboval. Po zkušenostech s párovou erotickou masáží, která byla jedinečná, ale nedokázala mi nabídnout takové uvolnění, jaké jsem si představoval, jsem vyrazil do našeho hlavního města. Mají tam opravdu obrovskou nabídku masážních salónů a nejrůznějších služeb. Taky byla potřeba trocha anonymity. Přeci jen lidé mají tantru zaškatulkovanou jako erotickou masáž, i když to není její hlavní úloha. Popíšu vám, co taková tantrická masáž vlastně obnáší.

Bez úvodního rozhovoru se správná masáž neobejde

První, co je potřeba si uvědomit, je, že tantrické masáže a vlastně vůbec žádné masáže se nenechají dělat ve shonu. Mě taky chvíli trvalo, než jsem pochopil, že ve spěchu to nepůjde. Proto se před samotnou masáží zúčastníte úvodního rozhovoru, při kterém se částečně zklidníte a zapomenete na všechny vnější podměty, které si s sebou přinesete z ulice.

Další důležitou věcí, proč se rozhovor vlastně dělá, je sdělení svých představ, přání a očekávání masérce. Při samotné masáži se totiž nemluví a byl jsem za to rád, protože si nedovedu představit, že by mě někdo z toho krásného rituálu vytrhl nějakou otázkou. Asi by mi to zkazilo celý prožitek.

Vybral jsem si opravdu hezkou drobnou masérku, která mě silně vzrušovala už jen od pohledu, takže v hlavě jsem si neustále pro jistotu opakoval její slova o tom, že tantra je především duchovní masáž. Po sprše ze mě však veškeré napětí spadlo a neskutečně jsem se těšil na lehátko.

Už vím, proč tantru někteří nazývají kouzelnou masáží

Než jsem se rozhodl vyzkoušet tantru doslova na vlastní kůži, pročetl jsem hodně článků, brožurek a internetových diskusí. Někteří se o této masáži vyjadřovali jako o kouzelné, a to mě dost zaráželo, protože přeci jen jsou to prostě příjemné dotyky, ne žádná kouzla, myslel jsem si. Realita mi však dokázala, že celý rituál vážně může navodit magické pocity a určité osobní okouzlení.

Chvílemi jsem pokukoval po masérce a přemýšlel, jestli jí masírování taky něco přináší, jak se u toho cítí a co si nejspíš myslí. Přestože internetové stránky měl masážní salón velmi pěkné a všechno bylo zřetelně popsané, na pocity masérek se nejspíš nikdo nezaměřuje. Tak jsem později trochu zapátral a našel si tento zajímavý článek, který je psaný formou rozhovoru s jednou masérkou.

Musím přiznat, že nejvíc mě zaujala masáž pohlaví. I když už jsem měl s erotickou masáží v salonu zkušenost, tohle bylo úplně něco jiného. Jemná pečlivá masáž snad každého kousku penisu beze spěchu. Ačkoliv orgasmus není cílem masáže, já ho měl teda pěkně silný. Myslím, že tantrickou masáž by mohly okusit taky ženy, které mají problém dosáhnout orgasmu. Pár takových jsem za život poznal a věřím, že by jim právě tyto procedury mohly pomoci. Víc o tantrických masážích pro ženy se dozvíte třeba zde.

Tantrická masáž je pro mě zážitkem, který dozníval téměř týden

Možná byste čekali, že si masérka odkroutí svoje a pak vás nenápadně začne tlačit k odchodu, ale opak je pravdou. Po masáži jsem měl dostatek času na rozjímání, pak teprve došlo na společnou sprchu a následný rozhovor s masérkou. Příjemné pocity jsem si však v hlavě promítal po celý následující týden. Některé prožitky mě budou provázet jako cenné zkušenosti po zbytek života.

Cítím se vyrovnanější, spokojenější a taky dokážu věnovat mnohem víc péče a doteků své ženě, protože teď už vím, jak je to pro člověka důležitá věc být hlazen a dotýkán. Být ten, o koho je pečováno. Učení tantra není jen o masážích, je to styl života, způsob myšlení a vnímání světa. Jsem rád, že jsem tantru mohl okusit.

Taky jste zažili tantra masáž? Napište mi, jak se vám líbila a co vám tato zkušenost přinesla.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *