Květiny umí vyjádřit lásku i vděčnost

 

Darovali jste někdy květiny, aniž byste se zabývali jejich významem? V tom případě jste si mohli pořádně zavařit. Zvláště pokud jste obdarovali někoho, kdo se o květomluvu zajímá.

Mnoho lidí už dnes ví, že květiny dokážou mluvit – a hodně. Někdy mohou říci dokonce více, než by se nám právě hodilo. Pokud si při jejich výběru nedáte záležet, můžete třeba nechtěně vyznat lásku své kolegyni z práce.

V mnoha ohledech je ale květomluva spíše žádoucí vlastnost. S pomocí květin můžete dát svým blízkým najevo, jak vám na nich záleží. Stačí jen vědět, po kterých květech sáhnout.

Každá květina hovoří jinou řečí

Význam květin se liší nejen s druhem, ale také s barvou. I ta totiž hraje velmi významnou roli. Zatímco rudá růže je symbolem opravdové lásky, žlutou růží nejlépe vyjádříte svou upřímnost a požádáte o odpuštění. Světle růžová upozorní na skryté sympatie a tmavší odstín této barvy zase znázorní vaši vděčnost. A nejinak je tomu i u ostatních květin. Gerbera je symbolem upřímnosti, žlutý karafiát vyjadřuje zklamání, bílý tulipán žádá o odpuštění, chryzantéma znázorňuje přátelství… A takto bychom mohli pokračovat donekonečna. Každá květina má zkrátka svůj význam. S jejich vhodným umístěním do kytice si však nemusíte lámat hlavu. Stačí jen vyhledat zkušeného floristu. Ten už by si měl s květinami i jejich významem hravě poradit.

Doručení květin ještě dnes? S KvětinyOnline.cz žádný problém

Právě na takové květinové odborníky narazíte i u společnosti KvětinyOnline.cz, která se už 15 let věnuje rozvozu květin po celé České republice. A místo slibů za ně dokonale hovoří činy – na svém kontě už mají více než 50 000 svázaných a doručených kytic.

Ať už sháníte rozvoz květin v Brně, nebo hledáte někoho, kdo zajistí doručení květin po Praze, tady jste na správné adrese. Krásná kytice svázaná pouze z čerstvých a kvalitních květin bude na vámi stanovenou adresu doručena už během několika hodin od vytvoření objednávky. Stačí si jen z více než 300 aranží vybrat tu pravou. Aby byl výběr co nejjednodušší, jsou všechny květiny rozděleny nejen dle ceny nebo druhu, ale také podle příležitostí, ke kterým je můžete darovat. Ke každé vybrané kytici je ještě před jejím předáním přidán lísteček se vzkazem či přáním, jehož přesné znění si sami určitě. Vše vyřídíte z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba z druhého konce světa. Potěšte své blízké krásnými květinami ještě dnes.

 

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *