Dárky pro dospělé: Optimální cesta z intimní nudy

Už vám to v posteli nešlape tak, jak tomu bývalo ve vašich mladších letech? Realita bývá někdy poměrně krutá a rutina se stereotypem se vkradou do ložnice každého z nás. Takováto situace je poměrně nepříjemná, nicméně v žádném případě ne neřešitelná! Často postačí velmi jednoduchý impuls k tomu, aby se ve vás či vašem partnerovi probudila opět divoká a nespoutaná touha po milování a fyzickém kontaktu. Většinou postačí nějaká hračka pro dospělé. Že se váš partner bojí takovéto předměty nakupovat? Pak mu něco kupte jako dárek. My pro vás máme hned několik tipů.

Probuďte ho svým tělem

V první řadě to můžete zkusit tradičním způsobem. Erotické pomůcky potřebovat nebudete. Jen se porozhlédněte po nějakém sexy spodním prádle. Možná se zalíbíte v nějakém catsuitu anebo hodně sporém oděvu, který naopak upřednostňuje vaše intimní partie. Alternativ existuje spousta včetně převleků. Třeba ten váš miluje pohled na zdravotní sestru, učitelku či ženu v jiném známém povolání.

Jemné i silnější vibrace pro oba dva

Za tradiční hračku pro dospělé je považován vibrátor. Není se čemu divit, Jelikož jemné i vcelku drsnější vibrace zmůžou divy. Optimální volbou je vibrátor, který dokáže masírovat přímo body, jež jsou u vás nejvíce citlivé. Jednat se může jak o bod G, tak třeba o klitoris anebo jiná místa. Zajímavě působí vibrace i na prostatu u mužů. Ti mohou dosáhnout nečekaného vzrušení.

Anální kolík jako další zajímavá alternativa

Odpovědí na otázku, jak na žhavý sex, může být i nákup análního kolíku. Naším tipem je anální kolík s kuličkou SiliconeBall. Vyznačuje se zejména silnou přísavkou a také kuličkou zajišťující příjemné vibrace. Vybrat si lze ze dvou velikostí, a to malý pro začátečníky a větší pro zkušenější. Tyto i mnohé další erotické pomůcky nabízí sexshop ruzovyslon.cz. Podívejte se do jeho pestré nabídky a jistě si vyberete.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *