Dárek pro partnera či partnerku? Zkuste erotickou pomůcku!

Říkává se, že nejlehčí je vybírat dárky pro vaše nejbližší. Ne vždy je to ale pravda. Například vymyslet něco, čím uděláte radost svému partnerovi či partnerce je někdy opravdu nesnadný úkol. Jestliže s ním aktuálně také bojujete, máme pro vás pár skvělých tipů na erotické hračky!

Chystáte se už zavřít tento článek a hledat inspiraci jinde? Počkejte! Erotické hračky už dnes nejsou takové tabu jako dříve. Používají se poměrně běžně a divní nejsou ti, co si s nimi užívají. Mezi menšinu se začínají řadit spíš ti, kteří ještě nic takového doma nemají.

Obavy, co na to obdarovaný či obdarovaná řekne, jsou zbytečné. Využijete moment překvapení a ihned se pustíte do názorné ukázky, co takové hračky pro dospělé všechno umí. Pak už nebude cesty zpět, a než se nadějete, budete si užívat skvělý sex. Takže jdeme na to, máme pro vás konkrétní tipy.

1. Vibrátor aneb nesmrtelná klasika

Vibrátor se někomu možná může zdát jako poměrně nudná hračka, ale ve skutečnosti si s ním užijete velkou zábavu. Hodí se pro partnerský sex i pro chvilky, kdy je žena sama doma. A jestliže sháníte spíš něco pro muže, podívejte se na dilda nebo anální kolíky. Poslední dvě jmenované pomůcky ostatně mohou používat oba partneři.

2. Umělá vagína jako dobrá náhražka

Býváte dlouhodobě oddělení? Pak by bylo hezké postarat se, aby vaše drahá polovička po sexuální stránce nestrádala, když se zrovna nemůžete vidět. Pro muže jsou z tohoto hlediska ideální umělé vagíny. Některé modely jsou vyrobeny na základě vagín skutečných pornohereček, jiné mají speciálně uzpůsobené výstupky a povrch, který muže zaručeně přivede k vrcholu. A jistě nepohrdnou ani tím, když si do ruky umělou vagínu vezme jejich partnerka.

3. Neviditelná zábava s venušinými kuličkami

Venušiny kuličky nejsou moc určeny k domácímu potěšení, i když zpříjemnit si s nimi třeba úklid bytu také není na škodu. Zábavu si s nimi ovšem užijete především tehdy, když si je žena vezme například na nákup nebo rodinnou večeři. Navozují příjemné pocity, takže jakmile se pak vrátíte domů, je jasné, co bude následovat.

4. Vakuové pumpy pro větší citlivost

Vakuové pumpy se dají použít jak pro muže, tak pro ženy. U mužů zlepší erekci, u žen pomohou zvýšit dráždivost. Většinou se prodávají v celých sadách s baňkami různých velikostí, takže se dají použít na bradavky, klitoris a další citlivá místa. Sílu podtlaku si regulujete sami, v extrémních fázích se pak vytváří červená místa s popraskanými vlásečnicemi (cucfleky).

Možností máte daleko víc. Po úspěchu 50 odstínů šedi je velký zájem například o BDSM pomůcky, za zvážení stojí i kroužky na penis, vibrační vajíčka či tzv. womanizery. Vydejte se na průzkum a pořiďte něco, co obdarovaného překvapí. Jak se říká v povídce Dárek pro dvě krásky a pro obě z lásky, člověk musí občas zariskovat. Buď bude za vola, nebo vyhraje jackpot.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *