Darujte si hračku pro dospělé do nového bytu

Stěhování se do nového bytu či domu je samo o sobě spojené se spoustou výdajů. Málokdy si převezete všechno vybavení, vždycky je potřeba něco dokoupit. Potřebujete nový nábytek, dekorace, tisíce jen lítají. Přece je ale ještě jedna věc, na niž byste si měli ušetřit pár stovek.

Nové bydlení znamená nový začátek. Co kdybyste začali jinak a lépe i v oblasti sexuálního života? A na tom, jestli jste sami, nebo se stěhujete se svou drahou polovičkou, vůbec nezáleží. Obdarovat se můžete v obou případech, protože hračky pro dospělé si užijete i bez partnera.

Pro společné hnízdečko lásky

Jste-li dva, jistě bude na místě vybrat pomůcku, s níž si vyhrajete oba. Nemusí však nutně přinášet potěšení oběma. Muže dokáže například pěkně nažhavit vibrační vajíčko, které je vlastně určené ženám. Muž ho ale může na dálku ovládat. Velmi dobře působí také obyčejné erotické prádlo, pomůže vzbudit touhu.

Jestli ale opravdu toužíte po něčem, co si užijete oba, navštivte sexshop a pořiďte třeba anální kolík. Dobrou volbou je také vakuová pumpa, případně španělské mušky působící jako afrodiziakum.

Pro osamělé chvilky

Výběr hračky pro vlastní potřebu se odvíjí od pohlaví. Ženy by doma bezpodmínečně měly mít dildo či vibrátor, mužům jsou pak určené zejména umělé vagíny. Fantazii se však meze nekladou a rozhodně nemusíte zůstávat u této klasiky. Třeba takové venušiny kuličky přináší taktéž dost zajímavé pocity. Sex či masturbace s erotickými pomůckami je prostě něco úplně jiného.

Kdy jindy, když ne teď?

Erotické pomůcky jsou dnes běžnou výbavou párů i single lidí. Přispěl k tomu zajisté fakt, že navštívit sexshop a něco si vybrat je úplná hračka. Nemusíte nikam chodit, prostě si jen doma v klidu sednete k počítači. Zvolená pomůcka vám pak diskrétně dorazí až domů. Navíc si můžete na internetu vyhledat, k čemu slouží a jak ji používat. Nebo rovnou zamiřte do e-shopu RůžovýSlon.cz, kde se toho nebojí a na blogu zveřejňují různé recenze, a dokonce videa k výrobkům.

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *