Hokejové šílenství začíná – připravte se

Hokejová sezóna už se nám pomalu rozbíhá a týmy z nejslavnějších lig světa už mají za sebou prvních pár kol, které jsou jen začátkem dlouhé cesty. Ta vyvrcholí zimními olympijskými hrami v Jižní Koreji, konkrétně v Pchjongčchangu, kde budou bohužel poprvé od slavného Nagana chybět hokejisté z NHL. Hokejisté z nejslavnější ligy světa se tedy na olympiádě nepředstaví, ovšem jejich výkony v lize nás budou jistě ohromovat stejně jako každý rok. Pro velké fanoušky začíná NHL 5. 10. 2017 zápasem Toronto – Winnipeg, kde se nevyskytuje žádný český hráč, ovšem sledovat například takového Patrika Laineho je skutečný požitek. Tento mladík bude jistě znovu v centru dění. Čeká nás toho tedy opravdu hodně a máme se na co těšit!

Připravte se i vy!

Ať už jste hokejoví nováčci, zkušení borci nebo jen nadšenci, budete se muset na novou sezónu znovu připravit a případně zkompletovat vaši sadu hokejového vybavení. Zde je seznam toho nejzákladnějšího, co by ve vaší tašce nemělo chybět.

Samotná taška

Taška se používá k přepravě všech věcí, které budete potřebovat. Je speciálně navržena, aby vydržela veškerý nápor spojený s celým vaším vybavením.

Suspenzor

Chrání intimní oblasti a díky němu předejte zraněním, která bývají v hokeji velmi častá a také velice bolestivá.

Lední brusle

Jedná se o jednu z nejdůležitějších částí hokejové výbavy. Komfortní pár bruslí je velmi důležitý. Také se ujistěte, že jsou brusle správně naostřené, a to ještě před tím, než se s nimi poprvé objevíte na ledě.

Ribano

Doplněk, který by ve vaší tašce rozhodně neměl chybět. Dokonale drží teplo a přizpůsobí se každé postavě. Ribano najde uplatnění i mimo ledovou plochu, díky jeho vlastnostem oceníte tento kousek oblečení třeba i na horách.

Hokejka

Hokejky jsou dalším důležitým kouskem vašeho vybavení. Měly by splňovat několik kritérií jako třeba správnou délku, ohebnost a preferenci ruky.

Kde to všechno seženu?

Na internetu existuje samozřejmě řada prodejců vysoce kvalitního hokejového vybavení. Jedním z nich je i firma Bauer, která je jedním z předních výrobců vybavení pro lední hokej. Není tedy divu, že všechny výše zmiňované věci u této firmy naleznete a můžete se zároveň spolehnout na vysokou kvalitu. Tak hurá na led!

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *