Wellness pobyt v Luhačovicích osvěží vaše tělo i mysl

Cítíte, že vám dochází energie a potřebujete nový vítr do plachet? V tom případě si zasloužíte parádní odpočinek spojený s wellness procedurami i aktivním odpočinkem. Přijměte tedy malou virtuální pozvánku do luxusního hotelu v Luhačovicích. Starosti hoďte za hlavu a dopřejte si relaxaci s partnerem anebo rovnou s celou rodinou.

Dárkové poukazy se vám zalíbí

Pro všechny, kteří si chtějí užít pohodu pro mysl i tělo v komfortním hotelu Augustiniánský dům ****S, jsou určeny dárkové poukazy. Díky nim poznáte relaxaci v zahradě šesti smyslů a dopřejte si masáže, spa a wellness služby. Zahrada šesti smyslů ukrývá nevšední zastávky, které vyzkoušejí vaše smysly, jako jsou sluch, chuť, čich, hmat, zrak a intuice. Seznamte se s dárkovými balíčky, jež ukrývají nespočet výhod. Relax s večeří na 1 noc, obědové menu pro 2 osoby, vstup do spa pro 2 osoby, wellness pobyt na 2 noci, labužnické menu a luxury day Augustian spa pro 1 osobu, Augustian Sessert, Coffe a Proseco pro 2 osoby, wellness balíček, cesta za zdravím na 2 noci anebo volný výběr služeb v hodnotě 5 000 Kč. Tento výčet je pouze malou ochutnávkou. Ceny a podrobnosti najdete na webu firmy. Wellness pobyt v Luhačovicích je určen pro milovníky lenošení.

Co obsahuje prima balíček?

Pokud se rozhodnete pro wellness pobyt v lázních Luhačovice, očekávejte zábavu, poznání i relaxaci v příjemném prostředí. Vychutnáte si nejen masáže a procházky zahradou plnou zeleně, ale také hýčkání v hotelovém relaxačním centru. Nabízený balíček zahrnuje uvítací nápoj v lobby baru, ubytování v klimatizovaném pokoji dle výběru, pestrou snídani, občerstvení v lobby baru od 14:00 – 16:00, večeři, neomezený vstup do spa centra Harmonie, župan a pantofle v pokoji, WiFi a parkování. Nabídka platí pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji na 2 noci.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *