Přemýšlíte nad originálním dárkem pro celou rodinu? Lyžařská dovolená ve Slovinsku

 

Vánoce klepou na dveře, a tak máte jenom několik málo dnů na výběr dárků, s nimiž potěšíte rodinu na Štědrý den. Jestliže však přemýšlíte nad něčím originálním, spíše nehmotným, objednejte dovolenou ve Slovinsku. Stále více českých turistů míří za lyžováním do Slovinska, neboť tamní střediska nabízí nejen optimální podmínky, ale také přijatelné ceny. Dokonce taková Kranjska Gora je levnější než český Špindlerův Mlýn.

Slovinsko se v posledních letech dostává do povědomí široké veřejnosti, a to svými horami. Přímo na hranici Rakouska, Itálie a Slovinska se rozprostírá jeden z nejnavštěvovanějších ski areálů v Julských Alpách. Chlubí se názvem Kranjska Gora. Líbí se vám lyžování ve Slovinsku jako vánoční dárek?

Co všechno Kranjska Gora nabízí?

Pokud objednáte zrovna termín dovolené, kdy se v nedaleké Planici konají skokanské závody, můžete se na ně zajet podívat. Právě ve zmíněné Planici se nachází největší mamutí můstek na světě, na němž se snaží světová elita pokořit dosavadní rekord 251,5 metrů.

Jakmile do vyhledávače zadáte frázi „lyžování – Slovinsko“, v popředí mezi slovinskými lyžařskými středisky bude stát Kranjska Gora. Jedná se o moderní areál s vleky a sedačkovými lanovkami, které jsou vzájemně propojené. Těšit se můžete na sjezdovky různých obtížností, přičemž na své si přijdou jak začátečníci, tak i profesionálové.

Specialita pro náročné lyžaře

Kranjska Gora myslí také na milovníky adrenalinu, a tak provozovatelé střediska připravili sjezdovky Vitranc I a II, kde se každým rokem navíc jezdí i Světový pohár mužů v obřím a klasickém slalomu. Objednejte tedy ubytování pro všechny členy rodiny a rezervaci si vytisknete, abyste ji mohli zabalit pod vánoční stromeček. Originální dárek, nemyslíte?

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *