Darujte seskok padákem

Zážitky a nehmotná překvapení mají obvykle ještě větší úspěch než fyzické dary. Skvělou volbou jsou zejména v případě, že sháníte dárek pro někoho, kdo už všechno má a vlastně si nic nepřeje. Co kdybyste mu dali třeba seskok padákem?

Květiny zvadnou, bonboniéra se sní, hmotné dárky se mohou časem ztratit či rozbít. Ale zážitky, ty zůstávají. Přetrvávají celý život. Mimochodem často se říká, že kdo se jednou odhodlá skočit, neskáče naposledy. Ten pocit beztíže, když plachtíte vzduchem, je totiž nepopsatelný.

Koupíte certifikát a obdarovaný si domluví detaily

Ptáte se, jak se daruje takový seskok padákem? Pořídíte certifikát, na nějž můžete připsat osobní vzkaz, a ten osobě darujete. Ona si pak už domluví svůj konkrétní termín. Certifikáty mají u různých firem platnost třeba až rok, takže ho rozhodně není potřeba využít ihned.

Pokud jde o blízkou osobu, možná by ji potěšilo, kdybyste při skoku byli po jejím boku. Tedy aspoň na zemi. Počítejte s tím, že v Praze kvůli leteckému provozu skákat nelze. Nejbližší místo, odkud jde skočit, je Příbram. Můžete si tedy udělat společný výlet, vy budete jako doprovod sledovat seskok ze země.

A co když takový dárek nepotěší?

To se nestane. Lidé mnohdy bývají trochu vyděšení, případně se skákání bojí. Mnohdy ale nakonec seberou odvahu, skočí a pak jsou o to víc nadšení. Jestliže se přesto bojíte, že tandemový seskok nebude úplně vhodnou volbou, darujte místo něj poukaz na libovolný vzdušný zážitek. Ti odvážnější si vyberou třeba právě skok či pilotování letadla na zkoušku, ostatní si mohou užít hodinku poklidného letu v horkovzdušném balonu.

Tandemový seskok patří každopádně k nejoblíbenějším zážitkovým dárkům. Trvá asi jen půl hodiny – cca 20 minut se stoupá do výšky 3000 m, následuje volný pád o délce 45 sekund a nakonec let s padákem asi 10 minut. Jelikož všechno uteče tak rychle, doporučujeme koupit poukaz i s videozáznamem.

Poukaz vám většinou přijde poštou v hezké dárkové krabičce, ale spěcháte-li, můžete si ho sami vytisknout, jelikož dorazí také e-mailem. Více informací najdete na www.leteckezazitky.cz/Seskok-padakem/.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *