Kam na výlet s dětmi?

 

Je to už dlouho, co jste celá rodina podnikla společný výlet? Společné chvíle jsou tím nejcennějším, co si můžete navzájem dopřát, proto neváhejte a navštivte s rodinou Adventure golf.

Kam na rodinný výlet?

Areál Adventure golf v Horním Bezděkově je unikátním golfovým hřištěm, kde se nebudou nudit, ani dospělí, ani jejich děti. Jako jediný areál v České republice se může pochlubit dvěma typově odlišnými hřišti pro adventure golf. Do areálu se rozhodně nemusíte bát přijet ani s malými dětmi. Pro ty tu totiž majitelé připravili k půjčení hračky i odrážedla. Ty, které rády kreslí, najdou zálibu v omalovánkách. Předškoláci se mohou naučit hrát po vzoru svých rodičů golf. K dispozici jsou také menší hole. Během hraní golfu určitě nevynechejte pomyslnou devatenáctou jamku, kterou je Tyrolská hospůdka. Právě zde totiž můžete ochutnat poctivou tyrolskou kuchyni podle originálních tyrolských receptur. Vaše mlsné jazýčky si přijdou na své, jak během ochutnání slaného pečiva, tak sladkých moučníků.

Kam za hračkami?

Den v hračkářství Hamleys je jako stvořený pro všechny malé děti, ale pořádnou dávku zábavy si zde užijí také větší děti a jejich rodiče. V hračkářství Hamleys na vás čeká nespočet zábavných atrakcí, živé předvádění hraček i tematické akce. Kvalitní tradiční i nejmodernější hračky se těší, až si s nimi budou Vaše děti hrát. Třeba si dokonce nějakou hračku odnesou sebou domů. Kdo prahne po adrenalinu, neměl by jet tak přehlédnout a-jump neboli skákací boty. Co vše tento adrenalinový sport nabízí se dovíte zde www.firmanazazitky.cz/a-jump-skakaci-boty. Díky a-jumpu se naučíte skákat, pobíhat i provádět nejrůznější triky.

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *