Potěšte klienty, zaměstnance a obchodní partnery originálním dárkem

Nový rok právě začal a není lepší způsob, jak vašim klientům poděkovat a současně říct, že s nimi i letos počítáte, než vhodně zvolený dárek. Máte těžkou hlavu z toho, co vybrat, abyste udělali ten správný dojem? Poradíme vám.

Firemní dárky zlepšují vztahy

V dnešní uspěchané době více než kdy jindy potěší přátelské gesto, které vnese do jinak profesionálních vztahů něco osobního. Drobný dárek pro vaše zaměstnance či promyšlená pozornost pro VIP klienta utuží vaši spolupráci, rozhodně se tedy nejedná pouze o prázdné gesto. Co darovat, aby člověk potěšil a neurazil, bývá někdy pořádný oříšek. Rozumí se samo sebou, že by v žádném případě nemělo jít o peníze. Jistě pro vás nebude překvapením, že se jak v případě dárků pro obchodní partnery, tak těch pro zaměstnance na první příčce v četnosti umístil alkohol. Kvalitním vínem nic zkazit nelze, zkuste však být originálnější.

Sportovní dárky jsou in

V ideálním případě chcete zvolit takový dárek, do nějž lze zakomponovat grafiku vaší firmy. Obdarovaný tak bude mít pěknou vzpomínku a současně vám udělá reklamu vždy, když dárek někomu ukáže. Takovou firemní klasikou jsou psací potřeby, klíčenky nebo značkové zapalovače. V souvislostí se zdravým životním stylem, který je v současné době trendem, se stává navýsost populární a praktickou volbou sportovní vybavení a oblečení. Sportovní oděv a doplňky pak lze využít třeba na společném teambuildingu či pracovní cestě a ještě více tak utužit vztahy.

Tenisové míčky pro reklamní agentury

Zajímavou variantou sportovně laděného dárku pro klienty a obchodní partnery jsou reklamní míče. Jedná se o vybavení, které může využít každý fanda této hry, a navíc jeho povrch poskytuje ideální prostor pro umístění vašeho loga i případného věnování. Vyzkoušejte například kvalitní tenisové míčky bez potisku od firmy Štěpánek. Výrobce myslel právě na jejich využití pro marketingové agentury či firemní akce. Speciální úprava těchto profesionálních míčků zaručuje, že budou majiteli skvěle sloužit i po 6 měsících.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *