Dárky pro podzimní oslavence

Blíží se narozeniny někoho z Vašich nejbližších a ráda byste mu udělala radost hezkých dárkem? Zapomeňte pro tentokrát na klasické materiální dárky a darujte zážitek, který zůstane obdarovanému dlouho v paměti. Vybírat můžete z pestré nabídky Firmy na zážitky. Tu si můžete prohlédnout zde www.firmanazazitky.cz.

Darujte dárek v podobě návštěvy větrného tunelu

Hledáte-li dárek pro oslavence, který nevynechá žádnou příležitost k vehnání adrenalinu do žil, pak jej bezpochyby potěšíte dárek v podobě poukázky na větrný tunel. Takto volnočasová aktivita je vhodná nejen pro ty, kteří milují adrenalin, ale také pro ty, jež si chtějí vyzkoušet, jaké to je lítat jako ptáci ve vzduchu. Tento omamný pocit lze nově prožít také v tuzemských podmínkách. První skydiving aréna „Hurricane Factory“ byla postavena v Praze Letňany a je první takovou arénou nejen v České republice, ale také ve východní Evropě. Návštěvu skydiving arény lze spojit například s výletem do hlavního města a prožít tak hezký odpočinkový podzimní víkend. Ve speciální letové komoře proudí vzduch rychlostí až 280 km/hod.

Myslete při výběru dárku také na romantiku

O něco romantičtěji bude působit dárek v podobě vyhlídkového letu. Nemá-li obdarovaný strach z výšek, pak je tento dárek jako stvořený pro něj. Při vyhlídkovém výletu se bude vznášet nad krajinou a obdivovat krásy naší vlasti. Vybírat můžete z různých nabídek letu balónem, vyhlídkového výletů letadlem i letů větroněm. Možná se Vám Váš partner nebo někdo jiný z Vašich blízkých svěřil, že se jako malý chtěl stát pilotem. Tento jeho dětský sen mu můžete splnit v případě, že jej obdarujete poukázku s názvem Pilotem na zkoušku pouze pro Vás.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *