Nevíte, co darovat? Dárkománie vám dodá fantazii

Chystáte se na party svých vrstevníku a zdá se vám, že cokoliv přinesete, bude zastrčeno někam do kouta, flaška se vypije, chlebíčky se snědí coby dup, kytka zvadne… Kde hledat inspiraci, když vám studnice nápadů už dávno vyschla? Pomocnou ruku všem tápajícím podává praktický e-shop Dárkománie. Je určen dámám i pánům rozličného ražení a různých věkových kategorií. Mezi vtipnými dárky jsou ukryta i seriózní překvapení, ovšem nechybí ani sexy dárky či erotické hry.

Rozveselte návštěvníky společného mejdanu vtipným dárkem

Před příchodem na party se obrňte dávkou tolerance, pokud nesete alkoholovou hru Roztoč panák, oblíbené Člověče, napij se anebo alkoholickou hru Shuffleboard. Zúčastněným můžete donést brýle pro pivaře, hostitelům svíčky ve tvaru vinných zátek a míchátka rozličných tvarů. Ale protože ne všechny mejdany se odehrávají v alkoholickém duchu, není třeba se bát, že v internetové prodejně nenajdete vtipné dárky jako paruky, svítící rukavice, vystřelovací konfety, maškarní kostýmy, solární čepice s větráčkem nebo svítící náramky. Výběr je jen na vás a stylu zábavy, jaká se bude na party odehrávat.

Zábavné i seriózní dárky pro muže

Tápající dámy, jež hledají dárky pro muže, může inspirovat stejný e-shop, ve kterém jejich partneři hledali obveselení na party. Praktické, seriózní i veselé dárečky mohou být dekorativní nálepky na zeď, ochrany sedadel do auta, magnetické přesýpací hodiny, taktické propisky, hlavolamy, elektrická vývrtka, svítící ventilky, nanopodložka pod myš nebo vtipně potištěné toaletní papíry.

Zkrášlující dárky pro dámy a erotické hry pro páry

Pánové hledající vhodný dárek pro partnerky, maminky nebo kamarádky, mohou zapátrat v sekci určené ke zkrášlování. Absolutním hitem jsou magické natáčky, jež z každé dívky a ženy během chvilky vykouzlí princeznu, a to bez návštěvy kadeřníka. Samostatnou kapitolou jsou rozmanité erotické hry, které slouží k pobavení i rozvíření nudných, stojatých vod v každé ložnici.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *