Je tu léto, tak se trošku odvažte!

 

Nejteplejší období v roce přeje šatům, sukním, halenkám, šortkám a tričkům, tedy lehkým kouskům, ve kterých nám není horko. Ale chtělo by se to trošku odvázat, nemyslíte?

Jako rozkvetlá louka

K letním měsícům patří květiny. To letošní léto ale naví frčí i květinové potisky, a to téměř na všem. Na šatech, sukních, kalhotách, šortkách, tričkách i košilích. Květinový vzor vás doslova může zahalit od hlavy až k patě.

Nebojte se ukázat své nohy

Je teplo, nežijeme v muslimské zemi, a není tak důvodu zahalovat své nohy. Obzvláště, když máme do ukázat. Zapomeňte ale na minisukně. Trendy jsou úzké sukně s dlouhým rozparkem, jež dávají náležitě vyniknout ženským křivkám.

Barva léta – žlutá

Zapomeňte na šedou a hnědou, tyto barvy patří podzimu a zimě. Je léto a létu dominuje žlutá. Uvidíte, že v takových žlutých šatičkách budete zářit jako sluníčko.

Do módy se vracejí volány

V módě jsou opět volány a to ve všech formách. Uznáváme ale, že je není snadné nosit. Pokud si například obléknete šaty s volány, už si k nim nemusíte brát žádné šperky. Volány je dobře nahradí. Volánové halenky je zase dobré kombinovat třeba s džíny, nebo s jakýmkoliv jiným protikladným materiálem. Rozhodně nechcete vypadat jako panenka Barbie.

Silné pruhy i tenké proužky

Trendy jsou i pruhy, ať již horizontální či vertikální. Tenké i výrazně silné. A opět na všem, co si jen můžete představit. Na kalhotech, sukních, košilích, šatech i šortkách. Velmi působivé jsou i různé asymetrické vzory.

Široké rukávy

Dobře vypadají a jsou i praktické. Řeč je o širokých rukávech – na blůzkách, šatech, ale i na lehkých svetřících. Během den ochrání před silným sluncem a k večeru před mírným větrem.

Nebojte se metalických odlesků

K létu patří i vyloženě zářivé materiály. Na lehce opálené pokožce se vyjímají snad ze všeho nejlépe. Buďte ale trošku zdrženlivá a v metalické barvě zvolte jeden kousek svého outfitu. Stříbrné tričko tedy už nekombinujte se stříbrnými kalhotami, jinak budete vypadat jako z vesmírné lodi Apollo.

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *