Jídelní stůl je základ

 

Patříte taky k těm lidem, co sice mají jídelnu vybavenou hezky upraveným jídelním stolem s ubrusem a židlemi, ale přesto si oběd i veškeré další jídlo raději sníte v obývacím pokoji na gauči, a mačkáte se tak u malého nepohodlného konferenčního stolku? V čem je problém? Proč se jednoduše neposadíte ke stolu v jídelně?

Jaký jídelní stůl vybrat?

I když můžete mít pocit, že je vlastně všechno v pořádku, tak vaše stravovací návyky ukazují něco jiného. Zřejmě se necítíte dobře buď v celé jídelně, nebo vám prostě jen vadí váš jídelní stůl. Aby vám totiž bylo i v této místnosti příjemně, je potřeba vybavit jídelnu pohodlnými židlemi a stolem té správné velikosti. A právě rozměry stolu jsou při vybírání zásadní. Pokud se vás u jídla pravidelně neschází velké množství, je hloupost pořizovat obrovský jídelní stůl. Mnohem lepší volbou je variabilní rozkládací stůl, který v případě potřeby zvětšíte a následně zase zmenšíte. Už z podstaty věci by mělo jít o masivní jídelní stůl, který má propracovaný posuvný mechanismus, jež vám umožní snadnou manipulaci.

Dokonce i v malém bytečku můžete mít koutek s jídelním stolem. Výrobci a prodejci totiž myslí i na stoly malých rozměrů. Abyste ušetřili místo, pořiďte si místo židlí rohovou lavici, vejde se na ní více lidí. Do malých prostor si určitě nepořizujte kulatý, nebo oválný stůl. Ty jsou sice oblíbené proto, že k nim můžete libovolně přidávat a zase odebírat židle, ale i když se to nezdá, zaberou více prostoru, protože je nemůžete zasunout do žádného rohu.

Dona-shop

Pokud jste tedy zjistili, že potřebujete nový jídelní stůl, určitě navštivte internetové stránky e-shopu Dona-shop.cz. V jejich nabídce naleznete velké množství klasických dřevěných čtvercových či kulatých stolů, ale rovněž také moderní jídelní stůl, který se vyznačuje kombinací kovu a skla.


Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *