Investice jako dárek? Dobrý nápad!

Vánoce jsou časem obdarování. Ale co pořád blízkým dávat, obzvláště pokud mají všechno. A všechno si také mohou koupit. Co takhle darovat nějaký opravdu chytrý dárek? S trvalou hodnotu? Která se navíc může pravidelně navyšovat?

Řeč je o chytrých investičních dárcích, které obdarovaným dávají možnost vydělat. Třeba prostřednictvím jedinečné online investiční platformy Portu (z anglického „portfolio for you“, portfolio pro tebe). Ta obdarovanému nabízí otevřít brány do světa skutečného investování. Sestaví mu portfolio na míru, a o zbytek se postará finanční trh. A obdarovaný jeho pohyby může se zaujetím sledovat.

Otevřete bránu do světa investování

Buďme ale konkrétní. Darovat můžete třeba dárkový poukaz na určitou finanční částku, kterou obdarovaný využije za účelem konkrétní investice. Postup je jednoduchý. Jednoduše. V podstatě jedinou podmínkou k tomu, aby váš blízký mohl dárkový poukaz uplatnit, je vlastnictví účtu u Portu.cz. Ten si samozřejmě bude moci snadno založit a po nezbytné registraci se pustit do samotného investování. Přímo na kapitálových trzích! Není to vzrušující?

Máte z investování obavy?

Ty rozhodně nejsou na místě. Je sice pravda, že součástí každého investice je jisté riziko ztráty, ale díky relativně nízkým částkám, jež jsou ve hře, jsou rizika minimální. Snížit rizika každopádně můžete i tzv. diverzifikací, tedy investováním do několika nástrojů.

Pod dohledem profesionálů

Snahou provozovatelů portálu v tomto smyslu také je naučit veřejnost nakládat s vlastními penězi. Nezávisle na jejich výši. Investovat můžete tisíc korun i milion a pořád jde o investici. Investici, kterou se budete snažit rozmnožit. Chytré že? Věřte, že po lekci investování s portálem Portu budete ještě chytřejší. Tak neváhejte a vyzkoušejte to.

 

 

 

Poznámka redakce:

– Článek není investičním doporučením
– Historická výnosnost není nikdy zárukou budoucích výnosů
– Investice na kapitálových trzích jsou vždy rizikové
– Portu negarantuje dosažení výnosů z investice na kapitálových trzích

 

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *