Začněte další rok naplno s motivačním diářem Deník 365 START!

 

Můžete si pořídit obyčejný sešit, kam si budete psát své plány. Nebo se rozhodnete pro motivační diář, který vás posune ještě výše a ukáže vám úplně nový pohled na svět. Jde o perfektní tip na dárek pro vaše blízké i položku, kterou sami oceníte. Podívejte se, jaké jsou výhody motivačního diáře a přibližte se rychleji ke svým snům a cílům.

 

Nové možnosti, inspirace a motivace

 

V motivačním diáři nenajdete suchý výčet sedmi dnů v týdnu a prázdné kolonky. Místo toho na vás čekají rady, tipy a spousta motivace. Jsou dny, kdy podobnou vzpruhu nepotřebujeme, ale potom jsou chvíle, kdy i jeden citát dokáže nakopnout a mnohem raději se vrhneme i do nechtěných činností. A přesně tohle všechno můžete mít po ruce díky vymazlenému diáři. Rady v tištěném deníku pak vhodně doplňují další tipy, které najdete na webu.

Interaktivní a veselé

 

Vést si přesný diář a plánovat si svůj život není v žádném případě nuda. Když do boje zapojíte samolepky a hmatníky jako v případě motivačního diáře, máte se na co těšit. Praktický je i roční přehled plánování až do roku 2020, kam si zapíšete své dlouhodobější cíle, ať je máte pořád na očích. Malými, ale praktickými doplňky jsou kapsičky, záložky a poutko na propisku. Všechno tak máte po ruce a stačí se jen pustit do připisování nových věcí. Jednotlivé poznámky si zaznamenáte na jemné tečky a ne na klasické linky. Vše tak vypadá jemněji a elegantněji, což se v případě diáře určitě hodí.

Tak na nic nečekejte a proměňujte svůj vzácný čas pouze ve smysluplné činnosti a přímé posouvání k vašemu vytyčenému cíli. Motivační diář se na celé vaší cestě stane příkladným společníkem, který vám připomene všechno důležité. Pořiďte ho nejen pro sebe, ale i pro své blízké, o kterých víte, že sní ve velkém a diář určitě ocení.

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *