Bez kalendáře ani ránu

 

Co bychom si počali bez kalendáře? Vždyť nás provází celým rokem. A je naším základním pomocníkem při orientaci v čase. Také se vám stalo, že jste nějakou chvilku dumali nad tím, kolikátého zrovna je? Nebo, kdo má ten den svátek?

Při vyplňování jednoho formuláře jsem dokonce přemýšlela, jaký se píše rok. Kalendáře jsou veskrze praktickými společníky. A dle mého názoru si na tom stojí stejně jako klasické papírové knihy. Nevěřím, že skončí v propadlišti dějin a vystrnadí je elektronická konkurence. To se zkrátka stát nesmí!

Papír je papír

Ani mi nejde na rozum, jak by takový elektronický diář mohl nahradit klasický nástěnný kalendář. Asi jsem staromódní, ale myslím si, že papír je pořád papír. Jeho vůni nic nenahradí a monitor počítače už vůbec ne.

Klasický diář versus elektronický

Stejné to je i s klasickými diáři. Ano, máme chytré telefony a tablety. Včetně mě. Ovšem i klasický diář má v mé kabelce své místo. S propiskou, s níž si do něj zapisuji své denní aktivity. Den po dni, měsíc po měsíce, všech 365 dní v roce. Možná jsem jen nepřišla na chuť digitálním technologiím, klasickým papírovým diářem každopádně listuji mnohem raději než tím digitálním. Stejně jako klasickou papírovou knihou. Ke které, obzvláště k té nové, zase s oblibou čichám.

Kalendáře s duší

Proto musíme podporovat firmy, které tento krásný obor stále drží nad vodou. Jednou z nich je ryze český výrobce kalendářů, diářů a zápisníků Helma 365, jehož zásluhou stále nacházíme na trhu skutečnou kvalitu. Nejenom nahé slečny na motorkách, ale také třeba zasněné motivy Benátek. Tedy motivy, jež mají duši.

Kalendář jako doplněk do interiéru

Rozklikněte stránky helma365.eu a uvidíte, jaké krásné diáře, stolní a nástěnné kalendáře vás mohou provázet celým rokem – samozřejmě už tím příštím. Nejenže s nimi budete v obraze, ale jejich něžné motivy budou i vkusným doplňkem vašeho interiéru. Žhavou novinkou jsou dřevěné obrazové kalendáře.

Reklamní kalendáře

Uvažujete, kde si nechat vyrobit reklamní kalendář a diář? Stále jste na správné adrese. Helma 365 má ve svém portfoliu i reklamní kalendáře. Opět vkusné a nápadité. A pokud se na to cítíte, můžete si takový kalendář vytvořit sami.

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *