Vyšperkujte dárek k dokonalosti aneb i na detailech záleží

Domníváte se, že nejdůležitější na dárku je jeho obsah? O tom se s vámi nikdo přít nechce, nicméně velmi záleží i na formě, jakou ho předáte. Zabalení, okolní atmosféra i vaše přání hrají svou roli. A nesejde na tom, zda jde o dárek k narozeninám, svátku, Vánocům či výročí. Pokaždé by měl mít nějakou úroveň.

Pokud budete shánět dárek na poslední chvíli, nejspíš už nebudete mít moc času na přemýšlení, do jakého papíru ho zabalíte, jestli přidáte jmenovku. To je tedy jasný důvod, proč byste se měli snažit kupovat dárky včas. O tom, že se nebudete muset nervovat, snad ani není potřeba mluvit. Ti, kteří shání dárky 24. prosince, jistě vědí své.

Obsah je samozřejmě primární

Vymyslet dobrý dárek chce buď dostatek fantazie, nebo aspoň informací. Jestliže víte, co má dotyčný rád a co mu schází, bude výběr poměrně jednoduchý. Nemáte-li tušení, můžete zkusit zabodovat nějakou ověřenou klasikou. U žen jde třeba o šperky – buďte si jistí, že Pandora náramek potěší téměř každou, která nosí šperky. Muži kupte například novou peněženku či pásek. V každém případě je ale lepší být originální, obdarovaný pak vidí, jakou jste si dali s výběrem práci. Moc hezké jsou rovněž dárky připomínající nějaký společný zážitek.

Dál byste měli řešit zabalení, ozdoby a jmenovky na dárky

Nebalíte dárky? To je obrovská škoda. Jistě si vzpomínáte, jak jste jako malí plní nadšení trhali balicí papír, abyste se už konečně dozvěděli, co se skrývá uvnitř. Pokud dar nezabalíte, připravíte tím dotyčného o moment překvapení.

Jestliže nejste příliš schopný „balič“, koukněte se na návody na internetu. Najdete spoustu takových, s jejichž pomocí vytvoříte naprosto originální balíček s minimem úsilí. Navrch patří stužka, nalepovací kytičky nebo jmenovky na dárky. Zatímco na Vánoce pod stromečkem slouží jmenovka k identifikaci majitele, budete-li dárek předávat osobně, napište do ní nějaký pěkný osobní vzkaz.

Originální přání se cení

Při předávání dárku budete obdarovanému určitě chtít říct pár slov. Můžete popřát hodně zdraví, štěstí, lásky a dalších věcí, co se klasicky přejí. Nebo buďte trochu originální. Stejně jako si na internetu hledáte přání k Vánocům, inspirujte se i na narozeninové přání a zaujměte svými slovy při předání dárku.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *