Sháníte netradiční dárek? Darujte investiční kovy

Vybrat dárek, který by vaše blízké potěšil, je mnohdy nadlidský úkol. Někteří prostě už všechno mají, u dalších nevíte, o co by stáli. Určité řešení představují peníze. Za ně si pak dotyčný koupí, co bude sám chtít. Jenže dávat bankovky v obálce je poměrně neoriginální. Existují ale i jiné možnosti, jak darovat určitý finanční obnos – například prostřednictvím investičních kovů.

Hodnota zlata a stříbra neustále stoupá. Krátkodobě sice uvidíte i propady, nicméně v řádu let se rozhodně zvyšuje. Proto jsou investice do stříbra a zlata výhodné. Je jedno, zda nakoupíte zlaté cihličky, šperky nebo třeba stříbrné mince. A v tom je právě největší plus takového dárku.

Vy si určíte částku

Chcete darovat tisícovku, pět tisíc, nebo dokonce dvacet? Prostřednictvím zlatých i stříbrných mincí a slitků je to možné. Seženete levné stříbrné mince v řádu stovek korun, ale i drahé investiční zlaté slitky, do nichž lze uložit desetitisíce. Jejich pořízení je stejně snadné, jako když kupujete jakýkoliv jiný dárek. Sednete si k počítači, otevřete e-shop a objednáte. V ČR a na Slovensku patří mezi přední obchodníky s investičními kovy společnost AuPortal, která právě provozuje svůj internetový obchod a kovy také zpětně vykupuje.

Obdarovaný s investičním kovem naloží dle svých představ

Investiční zlato či stříbro je velmi originálním dárkem. Velkou výhodou je, že si s ním obdarovaný může dělat, co chce. Buď jej okamžitě prodá a koupí si cokoliv jiného, nebo jej bude nějakou dobu uchovávat doma. Cena stříbra a zlata s velkou pravděpodobností ještě poroste, a tak je téměř jisté, že za několik let bude mít váš dárek vyšší hodnotu. Třeba se bude předávat jako rodinné dědictví a šetřit na nejhorší časy. Zlato a stříbro budou směnitelné za peníze kdykoliv a kdekoliv. Tak neváhejte a prozkoumejte nabídku na https://www.auportal.cz/.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *