Vyhlídkový let balonem

Život nám nabízí mnoho krásných prožitků a dobrodružství, na které se nezapomíná. Vyhlídkový let balonem je nepochybně jedním z nich.

Nepřekonatelný dárek? Let balonem!

Darovat někomu zážitek, prožít spolu nádherné okamžiky vysoko nad zemí, kochat se okolím a zažít i špetku adrenalinu. To je výjimečný dárek nejen k jubileu nebo úspěšně zvládnutým zkouškám. Dárkový poukaz na vyhlídkový let potěší nejen dobrodruhy, ale i všechny, kteří se rádi kochají přírodou kolem nás. 

Let balonem, pohádkové dobrodružství

Vyhlídkový let nemusí být pouze dárek pro jiné, ale i splněním vlastního snu. Toužíte se podívat na krajinu z výšky? Cítit, jak se koš odlepuje od země a pestrobarevný balon se vydává na svou vlastní pouť po okolí? To vše vás čeká, pokud se pro vyhlídkový let balonem rozhodnete. Během letu uvidíte krásy naší kouzelné země, z nabídky si můžete zvolit, zda se chcete vyhlídkový let nad Prahou, nebo obdivovat Karlštejn, Konopiště, Posázaví, nádhernou krajinu Českého ráje nebo bájnou horu Říp. 

Jak let balonem probíhá?

Na startovací louce se seznámíte s balonem a přímo před vašima očima se naplní vzduchem. Potom se konečně odlepíte od země, balon se vyhřeje horkým vzduchem a začne stoupat vzhůru. Vystoupáte do výšky kolem 800 metrů a poté postupně klesáte (ke konci letu jste kousek nad korunami stromů, které máte na dosah ruky). Po vystoupání zavládne ticho, zvuky hořáků ustanou. Můžete se kochat krajinou, městem nebo vesničkou poblíž. Krásný rozhled, který není vzdálený za malým okýnkem si můžete naplno užívat. Dalekohledem můžete pozorovat lesní zvěř nebo lidi pod vámi. Cítíte vánek, slyšíte zpěv ptáků, kteří si takový pohled mohou užívat při letu. Po zhruba hodinovém letu bezpečně přistanete a můžete oslavovat nádherný prožitek. Důkazem vám bude pamětní list, který na památku obdržíte. A nikdy nezapomenete. 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *